
Renovatie Karakteristiek Pand uit 1921
In opdracht van en samenwerking met Aannemer Draisma hebben we dit appartement boven Martins Brasserie voorzien van HR++ glas met de bovenlichten met
Profiteren van meer comfort in huis
Bent u op zoek naar een glaszetter voor het leveren en plaatsen van dubbelglas? Dan zit u bij glashandel Aart Bouman goed. Wij kunnen dubbelglas voor u op maat leveren en plaatsen voor elk gewenst project. En dit zowel voor zowel bedrijven als particulieren.
U kunt geheel vrijblijvend een offerte bij ons opvragen of dubbelglas online bestellen via ons bestelformulier. Heeft u vragen over het meest geschikte glastype? Onze glaszetters adviseren u graag.
Ons team verzorgt het leveren en plaatsen van dubbelglas in de regio Apeldoorn, Ugchelen, Kootwijk, Stroe, Hoenderloo, Vaassen, Gortel, Epe, Eerbeek, Brummen, Lieren, Beekbergen en Teuge. Maar u kunt ook bij ons terecht voor bijvoorbeeld Triple glas, monumentenglas, enkelglas of het vervangen van een lekke ruit.
Dubbelglas is een assemblage van twee glasbladen met daartussen een afstandhouder. De ruimte tussen het glas (spouw) is gevuld met lucht. Deze lucht zorgt grotendeels voor de isolatie. Hoe breder de spouw tussen het glas, hoe beter de isolatiewaarde.
Standaard dubbelglas met lucht in de spouw geeft meer isolatie en comfort dan enkelglas. Echter verdwijnt er bij ‘gewoon’ dubbelglas nog wel warmte door de ruiten naar buiten. Oud dubbelglas kan daarom beter vervangen worden door HR++ glas om meer comfort en een hogere isolatiewaarde te verkrijgen.
Bij ons kunt u altijd snelle service verwachten
Altijd de beste kwaliteit
Alles op voorraad
Wij staan u graag te woord!
In opdracht van en samenwerking met Aannemer Draisma hebben we dit appartement boven Martins Brasserie voorzien van HR++ glas met de bovenlichten met
Dit karakteristieke pand aan de Koninginnelaan hebben we mogen helpen isoleren. Er zijn verschillende typen glas gebruikt: Vacuümglas voor de ruiten waar dat mogelijk was
Deze woning in Apeldoorn is deels voorzien van RenovaGlas. Door de speciale coating heeft dit glas een U-waarde van slechts 1.0 W/m²K. Daarnaast is
Klik op een project voor een korte beschrijving en voor/na foto’s.
Wat is
Bent u de eigenaar van een woning of zakelijk pand? Dan is het mogelijk om subsidie aan te vragen voor HR++ (of voor glas met een nog hogere isolatiewaarde). Deze subsidie wordt de ISDE regeling genoemd. Voordat u de subsidie aanvraagt, is het handig dat u weet welke voorwaarden eraan verbonden zijn.
Van oud naar nieuw!
Zijn uw huidige ruiten voorzien van dubbelglas? En wilt u ze vervangen omdat u bijvoorbeeld beter wilt isoleren? Of zijn ze echt aan vervanging toe? Laat uw dubbelglas dan vervangen door HR++ glas.
Bij ‘gewoon’ dubbelglas verdwijnt er namelijk nog wel warmte door de ruiten naar buiten. Oud dubbelglas kan daarom beter vervangen worden door HR++ glas om meer comfort en een hogere isolatiewaarde te verkrijgen. Door uw dubbelglas te laten vervangen door HR++ glas ervaart u veel meer comfort. HR++ glas isoleert namelijk een stuk beter dan dubbelglas. Dit komt ten eerste door de coating aan de binnenkant van het glas.
De coating weerkaatst warmte terug in de woning en zorg dat dit dus nooit verloren gaat. En ten tweede doordat de spouw gevuld is met een speciale gassoort. De hoogte van de isolatiewaarde is afhankelijk van de gekozen spouwdikte. Hoe breder de spouw, hoe hoger de isolatiewaarde.
Hoe breder de spouw hoe hoger de isolatiewaarde.
Spouwdikte | Soort glas |
Spouw van 8 mm en dunner | HR glas |
Spouw tussen de 8-12 mm | HR+ glas |
Spouw van 12 mm en breder | HR++ glas |
Wilt u het huidige dubbelglas vervangen door HR++ glas? Onze glaszetters komen graag vrijblijvend langs om de mogelijkheden met u te bespreken.
Meer weten?
Bekijk dan snel onze video!
Naast dubbelglas, voorzien van twee glasbladen, is het ook mogelijk om drie glasbladen te assembleren met twee afstand houders. We spreken in dat geval van Triple glas. Met Triple glas wordt een nog nog hogere isolatiewaarde gerealiseerd.
Hiervoor is wel een diep kozijn nodig, omdat het al gauw om een glasdikte gaat van minimaal 32 mm.
En wist u dat u vanaf een breedte van 28 mm (2x een spouw van 8) een nog betere isolatiewaarde kunt creëren? Bij deze spouwbreedte is de U-waarde namelijk 0,9.
Wel of niet?
U wilt natuurlijk glas met een zo goed mogelijke isolatiewaarde. Maar de mogelijkheden zijn afhankelijk van de dikte van het kozijn. HR++ glas past namelijk niet in elk kozijn. In een situatie waar al dubbelglas zit, kan dit vaak wel vervangen worden door HR(++) glas. In een situatie waar enkelglas in zit is dit niet altijd zo. Hierin moet er gekeken worden naar het gewicht van HR++ glas ten opzichte van enkelglas, en de dikte van HR(++) glas ten opzichte van enkelglas.
De ervaringen
Fijn dat u zo tevreden bent over ons. En dat u de review ingevuld heeft met een 9! Hartelijk bedankt. Met vriendelijke groet, Team Aart Bouman
Fijn dat u zo tevreden bent over ons personeel. En dat u de review ingevuld heeft met een 10! Hartelijk bedankt. Met vriendelijke groet, Team Aart Bouman
Bedankt voor je feedback en onze oprechte excuses voor de gebrekkige communicatie rondom de bezorging en het tekort aan glasband. We begrijpen dat dit niet ideaal was en willen je laten weten dat we de resterende hoeveelheid glasband zo snel mogelijk per post naar je zullen opsturen. Daarnaast willen we je hartelijk danken voor het invullen van de review en het geven van een 7. We waarderen het enorm dat je de tijd hebt genomen om je ervaring te delen, en we blijven ons best doen om onze service te verbeteren. Met vriendelijke groet, Team Aart Bouman
Neem dan direct contact met ons op!
Glasexpert Aart Bouman is uw online partner in glas. Glas op maat bestellen? Bij ons is het eenvoudig!
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over u apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken.
Reactie van het bedrijf
Wat fijn om te horen dat u zo tevreden bent over onze snelle bezorging en het bloemzaad! En hartelijk dank dat u de tijd heeft genomen om een review achter te laten — en dan ook nog met een 10! We stellen dat enorm op prijs. Met vriendelijke groet, Team Aart Bouman